GROND IN LANGDORP VERKOCHT - 302080 | IMMOSPEURDER
Web Grond Verkocht in Langdorp . In optie/ in afwachting compromis/ bezoek mogelijk Prachtige bouwgrond voor open bebouwing op perceel van 830 m² op toplocatie te Langdorp. … From immospeurder.com
GROND TE KOOP IN LANGDORP (3201) (AARSCHOT) | IMMO PROXIO
Web Nieuwbouw Grond te koop Langdorp, Venneheidestraat 80, ref. 2946087 LANGDORP - Grond (97a)Rustig gelegen grond in bosrijk gebied en gelegen langs wandelpaden. … From immoproxio.be
Web Bouwgrond. € 160.000. 578 m² (€ 277/m²) 3201 Langdorp. Prachtige grond voor open bebouwing / mogelijks 6% BTW. nieuw. Gesponsord Uniek nieuw project op een groene … From immoweb.be
Web Bent u op zoek naar een onroerend goed te koop in België? Koop of verkoop Online een goed op Biddit met het advies van uw notaris en in alle vertrouwen : huis, appartement, … From biddit.be
Web Bouwgrond voor open bebouwing gelegen op een toplocatie te Langdorp! Deze bouwgrond met een perceel grootte van 7A 50CA is gelegen langs de... € 179.000. ... From huizen.trovit.be
Web Grond. € 175.000. Unieke opportuniteit!! Perceel bouwgrond voor open bebouwing van 522 m² gelegen…. Hulshout. Meer info. Grond. € 289.000. Rustig en gunstig gelegen … From vebovastgoed.be
GROND TE KOOP IN LANGDORP € 139.000 (KBKRX) - ZIMMO
Web Bouwgrond voor halfopen bebouwing gelegen op een toplocatie te Langdorp! Deze bouwgrond met een perceel grootte van 5A 65CA is gelegen langs de Winterstraat 42, … From zimmo.be
Web Te koop, uniek gelegen bouwgrond voor eengezinswoning, vakan Bouwgrond 402 (€ 485/m²) 1745 Opwijk Bouwgrond voor open bebouwing. Bouwgrond 358 (€ 573/m² ... From immoweb.be
Web Grond te koop in Langdorp (3201), Vlaams-Brabant. Vind op Zimmo bouwgrond, landbouwgrond en andere gronden. nl . Nederlands; Français; te koop in Langdorp; … From zimmo.be
GROND TE KOOP - LANGDORP. HET GROOTSTE AANBOD OP IMMOVLAN.
Web Grond te koop. 3201 Langdorp. Bouwgrond voor halfopen bebouwing gelegen op een toplocatie te Langdorp! Deze bouwgrond met een perceel grootte van 5A 65CA is … From immo.vlan.be